Dnes jsme oficiálně poprvé nastartovali nový nezávislý projekt určený všem milovníkům starých strojů od automobilů přes motocykly, lodě až po lokomotivy či dokonce letadla. CLASSIC BLOG sází na originální autorské texty s vysokou mírou kompetence, kterým ale nechybí potřebné nadšení a fascinace.

Budeme rádi, pokud tento blog navštívíte a posoudíte výsledek našeho snažení: www.classicblog.cz

classic blog tapeta low

Dovolte, abychom vás informovali o dnešním oficiálním nastartování nového projektu, kterým je originální blog zaměřený nejen na oblast technické historie. Na adrese www.classicblog.cz vám budeme přinášet fascinující, přesto odborně kompetentní příběhy, a to nejen z oblasti automobilové historie. CLASSIC BLOG obsahově těží zejména z autorské práce skupiny nadšenců, která neúnavně zpracovává původní příběhy klasických aut a jejich majitelů, ovšem s výrazně větším přesahem, než který je u nás obvyklý – CLASSIC BLOG je totiž místem, kde se dočtete také o zajímavých motocyklech, letadlech, lodích a dalších strojích, které jsou objektem naší vášně a radosti. Baví nás vše, co má duši a je v pohybu.

Ačkoliv nemá CLASSIC BLOG ambice stát se mainstreamovým médiem, velmi věříme v jeho potenciál. Drtivá většina materiálů, které na blogu budeme prezentovat je totiž autorská a zachycuje příběhy, okamžiky radosti, zásadní události i náhodné objevy. Naší snahou je zprostředkovat emoce i relevantní informace - obojího totiž v běžném mediálním světě zásadně ubývá. Kromě toho se CLASSIC BLOG věnuje oblasti, která zažívá v posledních letech výrazné oživení, a to nejen u nás, ale celosvětově. I to je důvod, proč plánujeme zveřejňovat vybrané materiály také v anglické jazykové mutaci. Věříme, že příběhy zejména československé automobilové historie si zaslouží výrazně větší než jen tuzemské publikum. Stejně jako u ostatních projektů, sázíme i u CLASSIC BLOGu na kvalitu - nešli jsme cestou dostupných grafických šablon, ale upřednostnili jsme zcela individuální layout a programování na klíč.

CLASSIC BLOG je místem, které nabízí pestrou směs materiálů a námětů, jež potěší a zaujmou každého, kdo se věnuje historii, technice a příběhům lidí, kteří jí tvoří. Ačkoliv automobily, zejména historické, budou tvořit základ obsahu, využijeme prostor i pro další témata. Na CLASSIC BLOGu se klidně objeví i test zajímavého nového auta, které má potenciál přesáhnout svůj životní cyklus a stát se ikonou budoucnosti. Dozvíte se zde o nejnovějším letadle stejně jako o pionýrech oblak. Zjistíte, jaké motory pohánějí současné luxusní jachty, ale připomeneme i sto let starou plachetnici. Na blogu zjistíte, kde se koná výstava klasických aut, na které byste neměli chybět, ale přineseme i novinky ze světa designu či stylových doplňků... CLASSIC BLOG je pro všechny, kteří mají lásku k historii jako svůj životní styl.


CLASSIC BLOG je nezávislý autorský projekt, který se kompetentně a s neobvyklou péčí věnuje především tématu automobilových veteránů, ale má přesah i do oblastí historie letecké, vlakové či lodní. Je určen všem, kteří vnímají historickou techniku jako nedílnou součást svého životního stylu a zdroj fascinace. CLASSIC BLOG je součástí větší skupiny nezávislých blogů a projektů zejména z automobilové oblasti:

  • www.autoblogger.cz - poradensky a servisně orientovaný blog Honzy Blažka pro širokou motoristickou veřejnost
  • www.autokabelky.cz - blog Věry Petrů Vostré, který rozumí nejen autům, ale i ženské duši.
  • www.classicrallye.cz - pořádání mezinárodních veteránských rallye
  • Steering Media - profesionální foto- a videopráce zejména s automobilovou tématikou
Best Sneakersトロフィールーム , Fullress , スニーカー発売日 抽選情報 ニュースを掲載!ナイキ ジョーダン ダンク シュプリーム SUPREME 等のファッション情報を配信!