Pod hlavičkou CLASSIC RALLYE jsme úspěšně zahájili letošní sezonu setinových soutěží jednodenní akcí 7 Castles Trial, která se konala v Praze a Středočeském kraji.

Trasa dlouhá 215 km provedla 63 posádek nejen po sedmi hradech a zámcích regionu, ale hlavně si týmy dostatečně vyzkoušely svou souhru v našich jedinečných testech přesnosti, které nejsou o rychlosti, ale naopak o preciznosti - průjezd historického vozu pevně daným úsekem totiž měříme s přesností na setiny sekundy.

7 castles trial 2016 classic rallye 5

Po absolvování 8 testů přesnosti a 2 tajných testů jsme večer vyhlásili v prostorách jedinečné Engine Classic Car Gallery poblíž ruzyňského letiště vítěze. Večerního předávání cen se zúčastnilo přes 150 lidí a z naší akce připravila reportáž i TV Nova pro svůj magazín Víkend - reportérka Adéla Klingohrová totiž celou soutěž absolvovala s vozem Škoda Felicia, který byl součástí 8 historických vozů flotily týmu Škoda Classic. Naší rallye se zúčastnili i další novináři (např. Oldtimer Magazín, auto motor a sport Classic atd.), a za všechny mediální výstupy předem děkujeme. 

Stejně jako na našich jiných akcích bylo startovní pole pestré nejen co do skladby vozů, ale i osob - na jednom místě se tak mohli setkat člen představenstva Škoda Auto či ředitel mediální agentury s nadšenými mladými youngtimeristy, kteří také sdílejí vášeň pro historické vozy.

Děkujeme všem účastníkům za gentlemanskou jízdu a všem partnerům (Engine Prague, Krušovice, NH Car, Bohemia Apple, Flowey, Pelt, Německá centrála cestovního ruchu), za podporu této akce.

7 castles trial 2016 classic rallye

7 castles trial 2016 classic rallye 3

7 castles trial 2016 classic rallye 4

7 castles trial 2016 classic rallye 6

 

Running Sneakersnike headquarters Sneakers