V rámci PR aktivit, které připravujeme pro New Age Advertising - Cinema City, jsme se zúčastnili velkolepého otevření největšího megaplexu Cinema City v pražském OC Chodov. Jedná se o největší multiplex v České republice, který v 18 nejmodernějších kinosálech nabízí místo pro více než 2.600 diváků. Zbystřit by však neměli pouze návštěvníci kin, ale také všichni zadavatelé inzerce a agentury. Marketingové možnosti, které tento megaplex nabízí, totiž nikde jinde v Česku nenajdete.

Megaplex Chodov nabízí projekci ve 2D, 3D a 4DX a jako jediný v České republice používá nejmodernější laserové projektory, jež poskytují ještě kvalitnější obraz, než na který jste byli doposud zvyklí. Samostatnou kapitolou je dokonalé prostorové ozvučení Dolby Atmos, které je technologickou vlajkovou lodí společnosti DOLBY a může pracovat až se 128 samostatně ovládanými reproduktory. Pro diváky, kteří se chtějí nechat dějem filmu zcela pohltit, je v Cinema City OC Chodov připraven speciální 4DX sál, který tak rozšiřuje nabídku tohoto formátu pro diváky v ČR, neboť doposud byl k dispozici pouze v Cinema City Nový Smíchov, kde byl často vyprodán dlouho dopředu.

Naprostou specialitou jsou tři luxusní VIP Lounge, které nabízejí ještě komfortnější sedačky a vlastní VIP restauraci. Díky svému uspořádání je tato VIP zóna jako stvořená pro příjemný večer ve dvou, či zorganizování firemní prezentace či uzavřené akce.

jbp foto 07

jbp foto 08

best Running shoesAir Jordan